Geoblog.pl    kaparynio    Podróże    Azja 2008 a moze wiecej...........    Bangkok z couch surfing + Fotki

Bangkok z couch surfing + Fotki

Tajlandia, Bangkok
Przejechano 20810 km

Couch surfing jest pomyslem na podrozowanie ktory jakby sie moglo wydawac nijak posuje do naszych czasow. Jest to strona internetowa na ktorej mozna znalezc ludzi u ktorych mozna przenocowac jedna lub wiecej nocy jak rowniez zaoferowac nocleg, wszystko oczywiscie bez czerpania jakichkolwiek korzysci finansowych. Nam po raz pierwszy udalo sie znalezc osobe ktora zdecdowala sie nas przeocowac(wczesniej spotkalismy sie na zwiedzanie i kolacje z dziewczyna w Sigapurze). Wiadomo ze nie ma jak zwiedzanie z "lokelsem" plus najlepsza lekcja kultury i zycia w danym kraju.

żaba
żaba - 2008-06-16 11:10
kochani piękne fotki pozdrawiam serdecznie:)

cavalcanti
cavalcanti - 2008-06-16 16:36
Niebiańska plaża :)
Boskie zdjęcia, zazdroszczę :)

pijaki wiesniaki i abstynent
pijaki wiesniaki i abstynent - 2008-06-16 23:44
gdzie druga polowa kariny? szukamy a nie mozemy znalesc:) bardzo zazdroscimy diety cud. tez chcemy troche zniknac:) poki co unerworld i znikamy. buziaki czekamy na pizze:) trzymajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szwagierka
szwagierka - 2008-06-16 23:49
heja. poznaje ten stroj:) a mowilas ze majtki za male byly:) pawciu zonka kwitnie. wywizles i cale szczescie ze tak sie stalo:) zloty budda tez tam bylam fajnie popatrzec na wielki zloty palac:) buziaki

kaparynio
kaparynio - 2008-06-17 09:19
To nie ja!!!! To yoga i tajskie masasssse. A ze przy stopie Buddy szwagiera bylas to zdazylismy zauwazyc po wyrytym "Bylam tu Pushupek"
a kto to wiesniaki pijaki i jeden pozadny
pozdrawiamy

Mo&To
Mo&To - 2008-06-17 19:40
to już przegięcie pały!!

Mo&To
Mo&To - 2008-06-18 00:26
ZWIEDZILIŚCIE CO NIEMIARA,
ZWIĄZEK WAM SIĘ NIE ROZWALA
SZCZESCIEM MEZCZYZNY JEST (TO DOWIEDZIONE)
KIEDY MA BRZYDKĄ I NIEWIERNĄ ŻONĘ
Paweł musi być zatem okrutnie niszczęśliwy, co wicać na załączonych zdjęciach. O Karinie nawet nie wspomnimy!
całusy z okazji drugiej rocznicy!

Rodzice
Rodzice - 2008-06-18 06:57
Kochane dzieciaki ! Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, najpiekniejsze, samych ciepłych i pogodnych dni z okazji drugiej rocznicy ślubu.

PushUpek
PushUpek - 2008-06-18 11:52
o tak wszystkiego najlepszego!!! dwa latka razem: szczesliwi opaleni oby tak dalej. buziaki:)

kaparynio
Karina Pawel Rynkiewicz