Geoblog.pl    kaparynio    Podróże    Azja 2008 a moze wiecej...........    Jestesmy po Treku

Jestesmy po Treku

Nepal
Nepal, Pokhara

No i po 22 dniach w Himalajach.
W ciagu tych ponad trzech tygodni przeszlismy ok 300 km, przekroczylismy trzy pory roku (lato, wiosna, zima,wiosna i znowu lato) przez ok tydzien przebywalismy na ponad 4 tys metrow, dwa razy przekroczylismy 5 tys (tilicho lake najwyzsze jezioro na swiecie i przejscie Thorongla ok 5400 mnp). Treking ktory wybralismy to tereny wkolo osmiotysiecznika Annapurny, zrobilismy to nieprzypadkowo miejsce te oferuje nie tylko wspaniale gory ale takze obcowanie z miejscowa ludnoscia ( "niektore wioski sa bardziej Tybetanskie niz Tybet" )
Caly trek zroblismy bez pomocy przewodnika i tragarza co okazalo sie strzalem w 10.
Zdjecia w galerii ulozylem chronologicznie od startu do konca treku.

Maria G
Maria G - 2008-04-21 10:47
Niesamowite fotki, niesamowita wyprawa. Serio Wam zazdroszcze tego, szczególnie w poniedziałkowy poranek w pracy :D
Piszcie jaki jest następny plan.

Pozdrowienia z Polski,

Rodzice
Rodzice - 2008-04-22 10:00
Kochane Dzieciaki! Zrobiło nam się lżej na sercu, widząc namiastkę tego co zobaczyliście i przeżyliście możemy tylko cieszyć się razem z Wami i wspierać Was duchowo. Fotki są cudowne, a z nich wynika że macie się dobrze.Czekamy na ciąg dalszy. Gorące całusy.

PushUpek
PushUpek - 2008-04-22 16:36
heollll:) bomba bomba bomba:) ale tak bez piwka przez 3 tyg. jak mi przykro:) Buziaki!!!!

zabka
zabka - 2008-04-22 18:16
Kochani zaje...fajne fotki pozdrawiam cieplutko.

Ostra
Ostra - 2008-04-22 22:41
Kochani
Jako wlascicielka czesto nie-popularnych (nigdy nie wiem jak pisac ;-) sadow/opinii/odczyc/wrazen itd, w tym wypadku, ze nie lubie gor, powiem tak: jestem niezmiernie rada widziec Was oczyma wyobrazni ponownie na plaskowyzu :-D
A przekladajac powyzszy sanskryt na nasze - ciesze sie z Wami ogromnie, sciskam mocno i wyczekuje spotkania z niecierpliwoscia.
Ostra
P.S. A wiecie, ze Olsztyn juz zaczyna kwitnac?
P.S.2. A wiecie, ze Majka bedzie w Dublinie pod koniec maja? Moze dolaczycie? Zapraszam!

bolerkowie
bolerkowie - 2008-04-23 09:18
Himalaje...piąteczka!

rafi
rafi - 2008-04-24 01:07
O ja pierlo....ja pierlę Chcę tam być!!!!!!
pozdro!!!!!

Krzysiek Zalewski...Zbysiu....
Krzysiek Zalewski...Zbysiu.... - 2008-05-06 03:30
No No zdjęcia naprawdę robią wrażenie,coś niesamowitego...Paweł podaj mi skrzynkę to Ci podeślę fotki z wczorajszego lotu z Frankhfurtu do Kerry,też są niezłe....Całuski.....

kaparynio
Karina Pawel Rynkiewicz