Geoblog.pl    kaparynio    Podróże    Azja 2008 a moze wiecej...........    Panstwo Whyte, ostatni dzien w Kathmandu

Panstwo Whyte, ostatni dzien w Kathmandu

Nepal
Nepal, Kathmandu

Wiadomo ze turysta widzi wszystko we wlasnym swietle, dlatego mozliwosc spotkania sie na kolacji u Indyjskiej rodziny(namiary i kontakt dostalismy od pana Mietka Nowaka za co bardzo dziekujemy) mieszkajacej w Nepalu przyjelismy z wielka radoscia.
Z planowanej kolacji spotkanie przerodzilo sie w dwa wieczory i dzien zwiedzania, byla to dla nas bardzo dobra lekcja spedzilismy bardzo przyjemnie czas ale niestety wnioski nie sa najweselsze..... Naprawde my w europie powinnismy troche mniej narzekac. O tym i o polityce pozniej.

No a w naszej podrozy czas na Himalaje jutro zaczynamy treking, planujemy spedzic ok 3-4 tygodni w rejonie Annapurny wiec przez ten okres zadnego internetu nastepna relacja i fotki po powrocie.

PushUpek
PushUpek - 2008-03-30 20:36
Powodzenia chlopaki!!! i do szybkiego uslyszenia!

Mietek Nowak - Polska:))
Mietek Nowak - Polska:)) - 2008-04-07 22:59
Pozdrawiam Was serdecznie:))

Kamila i Darren
Kamila i Darren - 2008-04-10 15:01
Kochani, obserwuje pilnie kolejne przystanki Waszej podrozy i nie moge kurde geby z wrazenia zamknac ;-) Zdjecia - bomba. Trzymajcie sie cieplo i czekamy na wiecej.
XXX

kaparynio