Geoblog.pl    kaparynio    Podróże    Azja 2008 a moze wiecej...........    Andamany !!!!!

Andamany !!!!!

Indie, Port Blair

Tak jestesmy w raju :)
Ale zaczne od Madrasu; bylo to najobrzydliwsze miejsce jaki zdazylo nam sie w naszym zyciu widziec: wiezowce nowoczesne centra biznesowe i handlowe a za rogiem bieda o jakiej nam sie nawet nie snilo istny slums nawet wiecej niz slums. wszystkie relacje poznanych znajomych potwierdzaja nasza opinie.
No ale jestesmy juz na Andamanach 1 marca ladujemy w port blair potem promem na wyspe havelock. Juz na lotnisku poznajemy grupe znajomych i decydujemy sie zostawac w tym samym miejscu.
Juz sama podroz promem powala nas z nog latajace ryby i stado delfinow to najwieksze atrakcje.
Same Andamany to jak miejsce z pocztowek czy reklamy batonika bounty z tym ze
nietkniete przez wielki turystyczny biznes. Wyspa na ktorej jestesmy sklada sie z 7 wiosek takich jakby domkow campingowych na plazy, a jedyni turysci to "backpakerzy"
Plazujemy nurkujemy poznajemy mnostwo podroznikow z calego swiata (gadamy gadamy) i nareszcie jemy !!! jednym slowem chillout i zbieranie sil na trek w Nepalu.
Na koniec kilka cen ktore placimy na Havelock :)
- domek 12 zl za nas 2
- skuter 7 zl za dobe
- dobry obiad ok 5 zl
- wyprawa na nurkowanie 80 zl za lodke ( 8 osob na lodce ).

zygmunty
zygmunty - 2008-03-03 17:56
A w Olsztynie prawie jak u Anaruka na Grenlandii :-)
Bawcie się dobrze plażowicze!!!!
Róbcie zdjęcia a po powrocie zrobicie pokaz

krzysiek
krzysiek - 2008-03-04 10:33
Niezle, niezle, trzymamy kciuki za dalsze wojaze. Bo my obecnie mozemy tylko pozazdroscic, ja siedze w pieluchach:)

rafi
rafi - 2008-03-04 22:55
jouuuuu!! przywiezcie duzo ludowych instrumentow strunowych dla mnie:))
Pozdrowienia ode mnie i Kuski
Trzymajcie się

Bartek Męziński
Bartek Męziński - 2008-03-06 22:01
Raz uśmiech, raz jeży się włoś...Jednak to prawda co czytałem o Indiach...Niesamowite, że odtarliście tam oboje. Podziwiam i mocno trzymam kciuki.

Żelazny
Żelazny - 2008-03-11 09:51
Strzałka
Zazdroszczę co więcej można powiedzieć!!!
Uważajcie na Siebie Całujemy
Madzia i Żelaźniaki.

Julka
Julka - 2008-03-15 18:24
Dziękuję za namiary na bloga. Pozdrawiam (od Wojtka też)

kaparynio
Karina Pawel Rynkiewicz